Plezalni vrtec, skupina A

Ponedeljek: 15:30 – 17:30, gimnastična telovadnica
Torek: 16:00 – 17:30
, velika telovadnica

Plezalni vrtec, skupina B

Petek: 15:00 – 16:30, gimnastična telovadnica
Sobota (*1x mesečno): 10:00 – 12:00, velika telovadnica

Plezalni vrtec, skupina C

Petek: 16:30 – 18:00, gimnastična telovadnica
Sobota (*1x mesečno): 10:00 – 12:00, velika telovadnica

Pripravljalna skupina, skupina A

Torek: 16:00 – 17:30, velika telovadnica
Sreda: 18:00 – 20:00, gimnastična telovadnica
Petek: 16:00 – 18:00
, trenažni center Podvin

Pripravljalna skupina, skupina B

Torek: 17:00 – 18:30, velika telovadnica
Sreda: 16:00 – 18:00, gimnastična telovadnica

Pripravljalna skupina, skupina C

Torek: 17:00 – 18:30, velika telovadnica
Četrtek: 16:00 – 17:30, gimnastična telovadnica

Tekmovalna skupina, skupina A

Torek: 16:00 – 20:30, trenažni center Podvin
Sreda: 18:00 – 20:30, trenažni center Podvin
Četrtek: 18:00 – 20:30, trenažni center Podvin
Petek: 18:00 – 20:30, trenažni center Podvin
Sobota: 18:00 – 20:30, trenažni center Podvin

Tekmovalna skupina, skupina B

Ponedeljek: 18:00 – 20:00, trenažni center Podvin
Torek: 18:00 – 20:00, velika telovadnica
Četrtek: 16:00 – 18:00, trenažni center Podvin

Tekmovalna skupina, skupina C

Ponedeljek: 16:00 – 18:00, trenažni center Podvin
Torek: 19:30 – 21:00, velika telovadnica
Sreda: 16:00 – 18:00, trenažni center Podvin

Rekreativna skupina

Ponedeljek: 20:30 – 22:30, velika telovadnica
Sreda: 20:30 – 22:00, trenažni center Podvin
Petek: 20:30 – 22:00, trenažni center Podvin

Rekreacija (skupina ni vodena)

Ponedeljek: 20:30 – 22:30, trenažni center Podvin
Torek: 19:30 – 21:00
, velika telovadnica
Torek: 20:30 – 22:30, trenažni center Podvin
Četrtek: 20:30 – 22:30, trenažni center Podvin
Petek: 20:30 – 22:30, trenažni center Podvin
Nedelja: 18:00 – 20:00, trenažni center Podvin

 

SKUPINAPONTORSREČETPETSOBNED
vrtec A15:30-17:3016:00-17:30
vrtec B15:00-16:3010:00-12:00*
vrtec C16:30-18:0010:00-12:00*
pripravljalci A16:00-17:3018:00-20:0016:00-18:00
pripravljalci B17:00-18:3016:00-18:00
pripravljalci C17:00-18:3016:00-17:30
tekmovalna A16:00-20:3018:00-20:3018:00-20:3018:00-20:3018:00-20:30
tekmovalna B18:00-20:0018:00-20:0016:00-18:00
tekmovalna C16:00-18:0019:30-21:0016:00-18:00
rekreativna skupina20:30-22:3020:30-22:0020:30-22:00
rekreativci20:30-22:3020:30-22:3020:30-22:3020:30-22:3018:00-20:00
Trenažni center PodvinVelika telovadnicaGimnastična telovadnica